Vykloubené rameno, potrhané křížové vazy v koleni, nebo pohmožděný kotník. Tato zranění znamenají pro sportovce nepříjemná omezení, ba i několika měsíční vyřazení z jejich sportovní kariéry. Náš profesionální lékařský a rehabilitační personál Neo Sport Clinic vám však garantuje, že dobu rekonvalescence dokážeme zkrátit o 1/3 .

To vše díky nejmodernějším technologiím, které používají nejlepší sportovní kluby na světě, nadstandardní péči a individuálnímu přístupu. Zdraví je základ, a proto se naše péče zaměřuje i na preventivní programy, díky kterým mohou sportovci udržet svůj pohybový aparát v nejlepší kondici.

Naši profesionální práci v oblasti ortopedie opíráme o letité zkušenosti. Mezi naše přednosti řadíme i to, že se sportovní rehabilitaci věnujeme více jak 15 let.

Základem naší práce je EBM přístup, tedy takzvaná Medicína založená na důkazech (Evidence-Based Medicine). Ta v sobě spojuje nejlepší vědecké poznatky v oblasti ortopedie a fyzioterapie, potřeby a přání pacienta a také vlastní klinické zkušenosti našich profesionálů.

Své o tom ví například Ondřej Bank, Tomáš Kalas a spousta národních reprezentantů.

Sportovním klubům a jejich svěřencům zajišťujeme nejen poúrazovou péči, ale především i preventivní programy a pravidelné konzultace. Umíme připravit sportovce na nejlepší výkony. Kromě fyzioterapeutických postupů nabízíme například aplikace PRP plazmy, kolagenu, kyseliny hyaluronové nebo infuzní terapie. Poskytujeme i další komplex služeb, horkou linku pro nahlášení úrazu, každodenní ambulantní péči, či zajištění nadstandardních termínů u nejlepších diagnostických metod. Naši lékaři budou s vámi při utkáních. A pomůžeme vám rozhodnout, zda je sportovec již schopný podstoupit zátěž, nebo zda je vhodné hráče kupovat, atd.

Nadstandardní fyzioterapeutickou péči poskytujeme sportovcům jak vrcholovým, tak i rekreačním. „Schopnost pohybu je pro kvalitu každého života určující. Trápí vás chronické bolesti, úraz, nebo ztráta výkonu? Rádi vám pomůžeme,“ vzkazuje MUDr. Petr Neoral, Ph.D., primář kliniky Neo Sport Clinic.