Proč je lymfatický systém pro správný chod těla tak důležitý? Je nedílnou součástí imunitního systému a stará se o transport škodlivin z těla ven. Lymfatický systém má zcela zásadní vliv na obranyschopnosti organismu. Ve chvíli, kdy nefunguje tak, jak má, selhávají transportní a filtrační schopnosti lymfy. Organismus je zatížen usazenými škodlivými látkami, což vede k oslabení imunitního systému i vzniku otoků. Na klinice Neo Sport Clinic máte možnost posílit váš lymfatický systém za pomocí jedinečné, účinné homeopatické infuzní terapie.

Lymfatický systém pod lupou

Lymfatický systém je sítí trubiček, které jsou spojeny lymfatickými uzlinami. Ty by se daly nazvat filtry, které mají za úkol zachytit z protékající lymfy mikroorganismy a ostatní částice. Hlavní funkcí lymfatického systému je podpora odstranění patogenů a čištění a drenáž tkání. Lymfatický systém jde ruku v ruce s imunitním systémem, který podporuje prostřednictvím 600 aktivních lymfatických uzlin. Pokud nepracuje správně, i imunitní systém pracuje pomaleji a neefektivněji.

Jak se projevuje pomalý lymfatický systém?

Jedněmi z příznaků je chronická recidivující infekce, zduřelé lymfatické uzliny, otoky na těle a především na nohách, chronická únava či celulitida.

Kdy je správná chvíle se na nás obrátit?

Trápí vás otoky nohou a lékaři už nevědí, jak vám pomoci? Potýkáte se s častými záněty a opakujícím se nachlazením? Trápí vás chronické bolesti krku? Navštivte nás i ve chvíli, kdy musíte několikrát do roka užívat antibiotika a nechcete si dále narušovat svou přirozenou střevní mikroflóru. Homeopatická infuzní terapie vám pomůže i v době, kdy vás čeká operační zákrok, nebo v okamžiku, kdy hojení po operaci neprobíhá tak, jak by mělo.

Podejte svému tělu pomocnou ruku

Homeopatická infuzní terapie, která je zaměřená na podporu imunitního systému, je kombinací přírodních preparátů, které jsou aplikovány přímo do žilního systému k zaručení 100% prostupnosti látek do cílové lokality. Terapie se skládá z 10 sezení dvakrát týdně.

Co na klinice Neo Sport Clinic nabízíme?

Komplexní terapii pro pacienty s otoky dolních končetin (homeopatická infuze, lymfodrenáže, přístrojová technika…). Preventivní posílení imunity jako přípravu organismu na podzimní a zimní sezónu. Přípravu organismu na operační zákrok a v neposlední řadě účinnou terapii pooperačních a poúrazových otoků.

Proč se obrátit právě na nás?

Při homeopatické infuzní terapii používáme nejkvalitnější preparáty vyráběné v Německu. Samozřejmostí je profesionální přístup, krásné prostředí i ošetření bez čekání.

Myslete na své zdravé a objednejte se na naši kliniku ještě dnes.